Fernox Biocidas AF-10

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: fernox-62165
  Kaina 4089
  4810 Sutaupykite 721
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Fernox
 • Produkto aprašymas

  Biocidas AF 10 sumažina tam tikrų rūšių bakterijų ir grybelių veisimosi tikimybę uždarose buitinėse šildymo sistemose ir negaruojančiose atšaldyto vandens sistemose. Priemonė padeda ir tais atvejais, kai dėl fermentacijos proceso sistemoje gaminasi dujos.
  Biocidas AF 10 naudojamas kartu su priemonėmis „Protector F1“ (apsaugo nuo korozijos ir nuovirų susidarymo) arba „Alphi 11“ (apsaugo nuo užšalimo, korozijos ir nuovirų susidarymo).

  Techninininė charakteristika

  Veiklioji medžiaga: natrio hidroksidas ir benzizotiazolinonas (1,2-benzisothiazol- 3(2H)-one). Spalva: blanki šiaudų. Kvapas: silpnas. Pavidalas: skaidrus skystis (atskiestas tampa drumzlinas/nepermatomas). Koncentruoto produkto pH 12.7. 1% tirpalo pH 7.1 – 7.8. Specifinis sunkis 1.02 (20ºC).

  Dozavimas ir naudojimo būdas

  500 ml buteliuko užtenka 200 l tūrio sistemai (namas su 20 radiatorių). Į uždarą sistemą priemonė supilama per patogiausią prieinamą vietą (pvz., nudrenuotą radiatorių, kolektorių ir pan.). Tuo pačiu reikia supilti ir priemonę „Protector F1“, apsaugančią nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.
  500 ml buteliuko užtenka 200 l tūrio sistemai (namas su 20 radiatorių). Į uždarą sistemą priemonė supilama per patogiausią prieinamą vietą (pvz., nudrenuotą radiatorių, kolektorių ir pan.). Tuo pačiu reikia supilti ir priemonę „Protector F1“, apsaugančią nuo korozijos ir nuovirų susidarymo. Priemonė AF-10 išlieka veiksminga 1 metus. Po to rekomenduojama į sistemą supilti naują AF-10 dozę.

  Atsargumo priemonės

  500 ml buteliukai. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol- 3(2H)-one, natrio hidroksido. Priemonė smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Ypač toksiška vandens organizmams. Dirbant mūvėti pirštines: vienkartinės vinilo pirštinės, prasiskverbimo laikas <1 val. Dėvėti akių ar veido apsaugos priemones: rekomenduojama užsidėti akinius su šoninias skydeliais. Vilkėti apsauginius rūbus: rekomenduojama darbinis chalatas. Neleisti patekti į aplinką. ĮKVĖPUS: nedelsiant išnešti nukentėjusį į gryną orą ir skambinti į Apsinuodijimų informacijos biurą (tel. +370 5 236 2052, +370 687 53378) arba kviesti gydytoją. NURIJUS: nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų informacijos biurą arba kviesti gydytoją. Nesukelti vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba ant plaukų): Nedelsiant nusivilkti užterštus drabužius. Gerai nuplaukite odą vandeniu. Nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų informacijos biurą arba kviesti gydytoją. PATEKUS Į AKIS: nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų informacijos biurą arba kviesti gydytoją. Laikyti užrakintą. Produkto ir pakuotės atliekas perduoti tvarkyti pavojingas atliekas tvarkančioms įmonėms. Saugoti nuo vaikų.