DPD Lietuvoje.
Įmonė įkurta 1998 metais. „DPD Lietuva“ motininė įmonė yra GeoPost, priklausanti Prancūzijos paštui.
UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinio pervežimų tinklo dalis. Įmonė yra Lietuvos smulkių siuntų rinkos verslas-verslui (B2B) lyderė. Kasdien kvalifikuoti įmonės specialistai darbuodamiesi siuntų paskirstymo terminaluose užtikrina paprastą, greitą ir patikimą siuntų pristatymą.

 

„EVP International“, UAB — elektroninių pinigų įstaiga.
Įmonė įsteigta 2004 metų spalio mėnesį. Šiuo metu įmonėje dirba 61 darbuotojas. Internetinė svetainė www.evp.lt.
2012 m. rugsėjo 27d. Lietuvos banko sprendimu išduota el. pinigų licencija suteikia teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu Lietuvoje ir visose Europos Sąjungos šalyse, nurodytą LR elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymo 10 straipsnio 1 dalyje.
Pagal Elektroninių pinigų įstaigų įstatymą, klientų lėšos:
NENAUDOJAMOS įmonės reikmėms, skolinamos ar investuojamos;
Laikomos tik specialiose, neliečiamose bankų sąskaitose;
Į jas negali būti nukreiptas išieškojimas pagal elektroninių pinigų įstaigos skolas.

 

SB Lizingas - pirmoji vartotojiško lizingo įmonė Lietuvoje.
SB Lizingo pradžia - 1997 metai, kai buvo įsteigtas Ūkio banko lizingas, pirmoji vartotojiško lizingo įmonė Lietuvoje. 2014 metais prasidėjo naujas mūsų istorijos etapas - prisijungėme prie Šiaulių banko, o 2015 metais tapos SB Lizingas.

 

Venipak – kompanija, teikianti skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Europoje ir kitose šalyse.
Venipak aktyviai prisideda prie siuntų rinkos plėtros ir, skirdama daug dėmesio ilgalaikiams ryšiams su klientais, užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Mūsų paslaugomis naudojasi įmonės, kurios savo prekes ar vertybes yra įsipareigojusios pristatyti per parą.
Venipak veikia kaip atsakingas juridinis vienetas ir rinkos dalyvis bei darbdavys. Prie visuomenės gerovės kompanija prisideda ne tik plėsdama verslą, kurdama naujas darbo vietas ir rūpindamasi savo darbuotojais, bet ir aktyviai supažindindama įmones su siuntų gabenimo sprendimų privalumais. Skirdama išskirtinį dėmesį klientų aptarnavimo kokybei, Venipak siekia tapti geriausia paslaugų teikimo bendrove.

 

UAB "Vianara" - kokybiškai ir patikimai atliekame šiuos darbus:
lauko ir vidaus vandentiekio sistemos montavimas, priežiūra, remontas; lauko ir vidaus nuotekų sistemų montavimas, priežiūra remontas; šildymo sistemų įrengimas, įrengimų montavimas, atnaujinimas, balansavimas, priežiūra, remontas; grindinio šildymo įrengimas; kieto kuro, elektrinių, dujinių katilų montavimas, priežiūra; granulinių katilų montavimas, katilinių įrengimas, modernizavimas; granulinių degiklių pritaikymas Jūsų katilui; kieto kuro katilų, granulinių katilų ir degiklių garantinis ir pogarantinis aptarnavimas; BIOMASĖS deginimo sistemų įrengimas nuo 20kw iki 240kw; akumuliacinių talpų montavimas; projektų rengimas; kondicionierių ir vėdinimo sistemų įrengimas; naujos elektros instaliacijos įrengimas; senos elektros instaliacijos remontas ir modernizavimas; varžų matavimas; dokumentacijos parengimas; elektros generatorių prijungimas prie namo elektros tinklo; prietaisų prijungimas.