Sklandžiam svetainės veikimui, Jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau Jūs sutinkate su privatumo politika.

SutinkuUždaryti
0
LithuanianRussian (CIS)

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Spausdinti
Neužšąlantis skystis šildymo sistemai G11 10kg

GEOTHERM-K koncentratas etilenglikolio pagrindu 10kg

Kaina: 31,80 € 35,33 € Sutaupote: 10%
Aprašymas

Propilenglikolio, kaip šilumą pernešančio skysčio, naudojimas leidžia apsaugoti gyvenamąsias vietas, žmones ir gyvūnus nuo technogeninių katastrofų, tokių kaip gaisras, žemės drebėjimas, avarija ar taisyklių pažeidimas eksploatuojant šildymo sistemą, padarinių. Taip pat, dėl mažo propilenglikolio korozinio agresyvumo ir sugebėjimo symažinti tirpalo užšalimo temperatūrą, prailgina šildymo sistemos tarnavimo laiką. Įrengiant tokiuose kompleksuose, kaip užmiesčio viešbučiai, pensionatai ir poilsio namai, uždarą šildymo sistemą, ši reikalauja naudoti aukšto patikimumo, ekologiškai švarų šilumnešį.

GEOTHERM-K Koncentratas etilenglikolio pagrindu (geltonas). Tai skystis pagamintas etilenglikolio pagrindu, naudojant BASF (Vokietija) kompanijos inhibitorius. Aušinimo skysčio sudėtyje nėra nitratų, fosfatų ir aminų, kurie sąlygoja į žėlę panašių nuosėdų susidarymą, trukdančių šildymo bei šaldymo įrengimų darbą.

Aušinimo skystis G11 naudojamas:

  • Šildymo sistemose
  • Oro kondicionavimo sistemose
  • Šaldymo sistemų įrangoje
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti