Natūralus šilumos šaltinis prie jūsų durų.
Lauko oras ir geoterminė šiluma yra natūralūs ir neišsekantys energijos šaltiniai. Pasinaudokite šio nemokamos šilumos privalumais ir naudokite ją savo namuose.

Šildymo siurblys pumpuoja šilumą iš aplinkos oro arba žemės į šildymo sistemą naudodamas efektyvų kompresorių. Šis principas yra panašus į šaldytuvo arba oro kondicionavimo sistemos naudojimą atvirkštiniu būdu.

Oro-vandens šildymo siurblys naudoja aplinkos orą kaip šilumos šaltinį. Dėl to juos galima greitai ir nebrangiai sumontuoti. Žemės šaltinio šildymo siurbliai naudoja žemės temperatūrą, kuri ištisus metus yra pastovi. Be paties siurblio, šiems siurbliams eksploatuoti reikia geoterminių kolektorių arba geoterminių zondų. Atskirais atvejais tinkamiausias šilumos šaltinis priklauso nuo šilumos poreikio ir vietinių sąlygų.

ROTEX naujos pastatytos stotys
Moderniems namams reikalingos šildymo energijos kiekis nuolatos mažėja, o tau nulemia žemesnę srauto temperatūrą. Žemos temperatūros ROTEX šildymo siurbliai yra specialiai sukurti tokiems reikalavimams patenkinti. Siekiant išnaudoti visą šio efektyviai šilumos energiją naudojančio šilumos generatoriaus potencialą, būtina grindinio šildymo sistema. Kadangi grindinio šildymo sistemos plotas yra labai didelis, šildymui pakankam žemos paviršiaus temperatūros. Dėl šios priežasties siurblio ir grindinio šildymo sistemos derinys garantuoja didesnį komfortą ir mažesnes energijos išlaidas. Daugelį ROTEX šildymo siurblių taip pat galima naudoti atvirkštiniu principu, todėl šildymo siurblius vasarą galima naudoti pastatui maloniai ir ekonomiškai vėsinti.

ROTEX sprendimai radiatoriui modernizacijai atlikti.
Senesnės šildymo sistemos su radiatoriais priklauso nuo aukštos srauto temperatūros (bent 55 °C ir iki 80 °C). Taigi, vykdydami modernizacijos projektus, taip pat galite pasinaudoti šios technologijos privalumais. ROTEX tiekia šildymo siurblius su antrine aušinimo grandine. Šiame antrajame kompresoriaus etape temperatūra pakyla iki 80 °C. Tokios šilumos pakanka norint efektyviai ir be papildomo elektrinio šildymo naudoti esamus radiatorius. Priešingu atveju ROTEX taip pat siūlo hibridinį prietaisą, kurį sudaro oro-vandens siurblys ir garus kondensuojantis dujinis katilas.

ROTEX sprendimai modernizacijai yra dvigubai naudingesni.
Net ir vykdant modernizacijos projektą, nereikia pamiršti grindinio šildymo sistemos teikiamo patogumo. ROTEX siūlo tokį platų pasirinkimą, kad tikrai rasite jūsų projektui tinkamiausią sprendimą.

ROTEX HPSU compact - universalus siurblys didžiuliam patogumui užtikrinti.
Universalus kompaktiškų matmenų ir pirmaujančios technologijos sprendimas – šildymas ir vėsinimas užtikrinant didžiausią efektyvumo lygį.

„ROTEX HPSU compact“ – aukšto efektyvumo lygio klasė
ROTEX HPSU compact“ suderina labai efektyvią šildymo siurblio technologiją su moderniu šilumos kaupikliu mažiausiose erdvėse. Visas šildymo centras sunaudoja tik iki 0,36 m2 („HPSU compact“ 304 / 308) arba 0,62 m2 („HPSU compact“ 508 / 516). Elektroninis abiejų šildymo siurblių valdymas ir šilumos kaupimas (ISM = „Intelligent Store Management“) padidina energijos efektyvumą, taip pat užtikrina patogesnį šildymą ir buitinio karšto vandens (BKV) naudojimą. „HPSU compact“ yra „Smart Grid Ready“, o tai reiškia, kad jo energijos išlaidos jau yra sumažintos siekiant patenkinti numatytus ateities reikalavimus. BKV šildymui naudojamas momentinio vandens šildymo principas ir yra apibūdinamas aukščiausiais higienos standartais.

Puikus klimatas: šildymas žiemą – vėsinimas vasarą.
„HPSU compact“ skirtas ne tik šildyti, bet ir vėsinti, kai naudojamas kartu su grindinio šildymo sistema. Jūsų poreikiams pritaikytas klimatas 365 dienas per metus.

Mažos išlaidos – didelė nauda.
Saulės energija ir šildymo siurblys puikiai vienas kitą papildo. Esant didžiausiems lygiams, 80 % sukaupiamos saulės energijos galima paversti į vartojamąją šilumą. Naudojant kartu su ROTEX šilumine saulės energijos sistema, „ROTEX HPSU compact“ tampa lygių neturinčiu saulės energijos šildytuvu.

Privalumai naudojant ROTEX HPSU compact oro-vandens šildymo siurblį.
Išskirtinis efektyvumas
• Nemokamos, atsinaujinančios aplinkos saulės ir oro energijos naudojimas.
Moderni technologija
• Išmanus kaupimo valdymas (angl. „Intelligent Store Management“, ISM) didžiausiam energijos efektyvumui ir aukščiausiam šildymo lygiui bei BKV naudojimo patogumui užtikrinti.
• Intuityviai naudojamas elektroninis valdiklis.
• „Smart Grid Ready“
BKV higiena
• Bakelio ir BKV atskyrimas užtikrina aukščiausią higienos lygį.
• Jokių nuosėdų – jokių legionelių.
Patenkina jūsų poreikius
• Šildymas, vėsinimas ir buitinis karštas vanduo.
• Ekonomiškumas ir tylus veikimas.
• Kompaktiški matmenys, lengvas sumontavimas mažiausiose erdvėse.
• Lankstus naudojimas, galimas tiesioginis naudojimas su šilumine saulės energijos sistema arba esamomis šildymo sistemomis.