Principinės katilų pajungimo schemos su greito montavimo mazgais Meibes

2019-03-16

1. Šildymo sistema iki 85 kW su dujiniu katilu, radiatorinio ir grindinio šildymo kontūrais, bei karšto vandens ruošimu tūriniame šildytuve. Radiatorinio šildymo kontūrui naudojamas pastovios cirkuliacinės sistemos pamaišymo mazgas Meibes Dn1" su vožtuvu, grindinio šildymo kontūrui - pastovios tiekimo temperatūros palaikymo mazgas Meibes Dn1" su servopavara. Tūrinio vandens šildytuvo šildymui naudojamas pastovios tiesioginės cirkuliacinės sistemos mazgas Meibes Dn1". Katilo cikuliaciniam kontūrui nuo kitų cirkuliacinių kontūrų atskirti naudojamas hidraulinis indas Meibes Dn1".

 

2. Šildymo sistema su kieto kuro katilu, kaip pagrindinių šilumos šaltiniu, ir dujiniu katilu, kaip rezerviniu. Kieto kuro katilo apsaugai nuo šalto grįžtančio vandens naudojamas pastovios grįžtamos temperatūros palaikymo mazgas Meibes Dn1" su termopavara. Šilumos pertekliui kaupti naudojama akumuliacinė talpa. Radiatorio ir grindinio šildymo kontūrams valdyti naudojami pastovios tiekimo temperatūros palaikymo mazgai Meibes Dn1" su servopavara.

3. Šildymo sistema su dujiniu katilu, kaip pagrindinių šilumos šaltiniu, ir kieto kuro katilu, kaip rezerviniu. Kieto kuro katilai prie sistemos jungiamas naudojant pastovios grįžtamos temperatūros palaikymo mazgą Meibes Dn1" su termopavara, taip apsaugant katilą nuo šalto grįžtamo vandens. Dujinio katilo cikuliaciniam kontūrui nuo kitų cirkuliacinių kontūrų atskirti naudojamas hidraulinis indas Meibes Dn1". Namo šildymo kontūrui valdyti naudojamas pastovios tiekimo temperatūros palaikymo mazgas Meibes Dn1" su servopavara.