Prekių katalogas

ENGO ZigBee interneto tinklų sietuvas „ENGO Smart“ serijos įrenginiams

 • ENGO ZigBee interneto tinklų sietuvas „ENGO Smart“ serijos įrenginiams

  Kodas: EGATEZB
  Gamintojas
  Pristatymas
  Paprastai pristatome per 2-5 d.d.
  Automatikos tipas
  Belaidė, Wi-Fi
  Garantija
  24 mėnesiai
  • Gamintojas - ENGO
  • Pekės kodas - EGATEZB
  • Maitinimo šaltinis - 5VDC (mikro USB)
  • Ryšys - ZigBee 3.0 2,4GHz ir WiFi 2,4GHz
  • Matmenys - 72 x 72 x 21 mm

  „EGATEZB“ yra pagrindinis komponentas, reikalingas kuriant išmaniųjų namų sistemą, pagrįstą įrenginiais, kurie bendraus naudodami „ZigBee 3.0“ duomenų perdavimo protokolą.

  Sietuvas renka duomenis iš visų jutiklių, reguliatorių, paleidiklių ar kitų prijungtų išmaniojo namo sistemos elementų. Taip pat atsakingas už „ZigBee“ tinkle sukurtų taisyklių ir scenarijų stabilumą, net kai laikinai nėra interneto prieigos. Todėl „ZigBee“ sistemos rekomenduojamos, kai svarbus veikimo patikimumas ir norite būti įsitikinę, kad reguliatorius, relė ar atidarymo jutiklis veiks, kai nėra interneto prieigos. „EGATEZB“ universalus sietuvas jungiasi prie interneto (maršrutizatoriaus) per 2,4GHz WiFi tinklą. Sietuvas yra suderinamas su „Engo Smart“ / „Tuya Smart“ programa, kurioje galima užmegzti ryšius tarp „ZigBee“ įrenginių ir Wi-Fi įrenginių (suderinamų su programa) ir kurti abipusius scenarijus.

  Pabrėžtina, kad „ZigBee“ standartu bendraujantys tarpusavyje sujungti įrenginiai veiks ir be interneto prieigos. 

  ---

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.
  Kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu info@katiluturgus.lt arba telefonu +370 678 75575 (I-V 8:00-18.00; VI 9:00-14:00)