Prekių katalogas

Atsiskaitymo būdai

 • Grynaisiais pinigais mūsų salone:

  Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais mūsų prekių atsiėmimo punkte Kalvarijų g. 151 (PC Hyper NORFA), Vilniuje, darbo dienomis nuo 8 iki 18.00 val., šeštadienį nuo 9 iki 15.00 val.

  Grynaisiais pinigais pristatymo metu:

  Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Paslaugos kaina 10 €.

  Maksimali paimama vienu metu grynųjų pinigų suma negali viršyti 1000 €.
  Dėmesio! Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

  Bankinių pavedimu:

  Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Po prekių užsakymo Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu gausite laišką su užsakymo informacija bei instrukcijas užsakymui apmokėti.

  Išsimokėtinai:

  Sudarykite vartojimo kredito sutartį ir džiaukitės pirkiniais dabar! Vartojimo kreditas - tai paslauga, teikiama klientams jų pageidaujamų įsigyti prekių finansavimui. Sudarę vartojimo kredito sutartį, Jūs iš karto gausite prekę, o kredito sumą grąžinsite pagal sutartyje numatytą mokėjimų grafiką. Norėdami sudaryti sutartį ir įsigyti prekę iš karto, užsakydami prekes pasirinkite apmokėjimą "Apmokėjimas internetu" ir "SB lizingas". Sudaryti vartojimo kredito sutartį su SB lizingu gali ne tik dirbantieji, bet ir senjorai, neįgalieji, dirbantys pagal verslo liudijimą, ūkininai bei individualių įmonių savininkai.

  Per elektroninę bankininkystę:

  Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per elektroninę bankininkystę. Ši sistema Jums leis atsiskaityti:

  • Per Lietuvos bankų elektroninę bankininkystę;
  • Banko kreditine kortele;
  • Elektroniniais pinigais (Mokipay);
  • Grynais pinigais (MAXIMA kasose, Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose ir "Perlas" terminaluose, banko skyriuje).