Prekių katalogas

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

 • Prekių pristatymas į namus

  Pasirinkus prekių pristatymą į namus, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą konkrečios prekės puslapyje.

  Jei užsakei daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

  Pristatymo į namus paslauga didžiuosiuose Lietuvos miestuose kurjeriai atlieka darbo dienomis nuo 08:00 iki 20:00 valandos (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje bei jų rajonuose), kitur Lietuvoje pristatymas atliekamas darbo dienomis nuo 08:00 iki 18:00 valandos. Apie tikslesnį pristatymo laiką Tave informuos kurjerių tarnyba.

  Siuntinius, kurių svoris yra iki 30kg, kurjeris pristatys iki pat namo ar buto durų.

  Siuntiniai kurių svoris yra virš 30kg ir/arba kurios transportuojamos ant padėklų, pristatomos tik iki namo vartų ar daugiabučio laiptinės.

  Prekės Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI, kai užsakymo suma yra 500 € ir daugiau. Prekių, kurių krepšelio suma neviršija 499,99 €, pristatymas kainuoja - 5,50 €. 

  Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 49,00 eurų mokestį.

   

  Prekių pristatymas į paštomatus

  Pasirinkus prekių pristatymą į LP Express, Omniva arba Venipak paštomatus, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą konkrečios prekės puslapyje.

  Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP Express, Omniva arba Venipak paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP Express, Omniva arba Venipak paštomatą.

  Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, po to paspausti „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – Jūsų rankose! 

  Prekės Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI, kai užsakymo suma yra 500 € ir daugiau. Prekių, kurių krepšelio suma neviršija 499,99 €, pristatymas kainuoja - 2,99 €.

   

  NEMOKAMAS atsiėmimas mūsų parduotuvėje

  Pasirinkus prekes atsiimti parduotuvėje, jas paruošime per terminą, nurodytą konkrečios prekės puslapyje. Lauksime Jūsų atvykstant per 3 kalendorines dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną.

  Atvažiuokite atsiimti prekių tik gavę pranešimą el. paštu iš Katilų turgus parduotuvės, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti.

  Atsiimant užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdamas užsakymą nurodyk jį kaip gavėją.

  Katilų turgus parduotuvės adresas: Kalvarijų g. 151, Vilnius (PC Hyper NORFA viduje)

  Darbo dienomis: 08:00 - 18:00
  Šeštadienį: 09:00 - 14:00
  Sekmadienį: nedirbame