Prekių katalogas

Geoterminiai ir oras-vanduo šilumos siurbliai: kada naudingiausia rinktis vieną, o kada – kitą

Lietuvos šilumos siurblių gamintojas UAB „IGLU TECH“ šį rudenį rinkai pristato naują oras-vanduo siurblių seriją „IGLU Inuit“. Iki šiol rinkai siūliusi tik inovatyvius geoterminius šilumos siurblius „IGLU Aleut“, šiandien įmonė džiaugiasi, kad pavyko prisitaikyti prie vartotojų poreikių ir pasiūlyti mažesnių būstų savininkų mėgstamą aeroterminių siurblių sprendimą.

Rekuperacija. Kaip rekuperatorius veikia ir kokį pasirinkti?

Žmogaus savijauta, nuotaika, darbingumas, visa tai labai stipriai priklauso nuo oro. Anksčiau, kad pravėdintume galvą pakakdavo atidaryto lango, šiandien, kuomet visi galvojame apie energinį efektyvumą pradarytas langas yra nuostolis.

Kokį vandens šildytuvą pasirinkti?

Visi vandens šildytuvai turi itin plačias panaudojimo galimybes. Konkretus boilerio pasirinkimas priklauso ne nuo impulsyvaus sprendimo, bet nuo karšto vandens panaudojimo poreikių ir gyvenamojo namo infrastruktūros. Tik taip bus galima rasti tinkamą karšto vandens gamybos įrangą ir patenkinti asmeninius bei šeimyninius poreikius, tad trumpai apžvelkime populiariausius vandens šildytuvus.

Oro kondicionieriaus priežiūra: kaip pasiekti geriausių rezultatų

Tinkama oro kondicionieriaus priežiūra yra būtina, jei norite, kad jis tarnautų efektyviai ir kuo ilgiau. Neprižiūrint oro kondicionieriaus, jo našumas sumažės, jis sunaudos daugiau energijos, o jūs gausite didesnę sąskaitą už elektrą.