Prekių katalogas

Šildymo ir karšto vandens komfortas: sieninis dujinis kondensacinis katilas Viessmann „Vitodens 050-W“

 • Viessmann „Vitodens 050-W“: didelis šildymo ir karšto vandens komfortas, ir labai patrauklus kainos ir kokybės santykis

  Kaip stambus gamintojas, turintis ilgametę sieninių katilų gamybos patirtį, žinome, kas svarbu. „Viessmann“ gaminių kokybe galima pasikliauti, ir ne išimtis yra patrauklios kainos „Vitodens 050-W“. „Viessmann“ sieniniai katilai garsėja ne tik savo novatoriškomis technologijomis ir našumu, bet ir patikimumu bei ilgaamžiškumu. Dėl pažangių mazgų šis sieninis dujinis kondensacinis katilas yra itin kompaktiškas ir gali būti montuojamas net mažose nišose. Nereikia jokių šoninių techninės priežiūros tarpų, nes visos jungtys lengvai pasiekiamos iš priekio.

   

  Parengta ateičiai

  Technologija, leidžianti pastatų šildymui naudoti gamtinių dujų ir vandenilio mišinius, jau yra prieinama ir parduodama daugelyje tūkstančių atvejų. Iš esmės naujausios kartos „Vitodens“ dujiniai kondensaciniai katilai jau šiandien gali būti eksploatuojami naudojant 20 proc. vandenilio. Todėl namų ir butų savininkai, pasirinkę šiuos modernius sieninius ir kompaktiškus prietaisus, yra idealiai pasirengę ateičiai. Sužinokite daugiau apie klimatui neutralų šildymą vandeniliu.

   

  Viessmann „Vitodens 050-W“ ypatybės

  Viessmann „Vitodens 050-W“ idealiai tinka butams ar individualiems namams modernizuoti. Jis siūlomas dviejų galingumų (nuo 3,2 iki 19 kW ir nuo 3,2 iki 25 kW) kaip šildymo ir kombinuotasis įrenginys (su integruotu momentiniu vandens šildytuvu).

   

  „MatriX-Plus“ degiklis – Jūsų šildymo sistemos širdis

  Tarp „MatriX-Plus“ degiklio privalumų – efektyvus veikimas, tylus darbas ir maža tarša. Specialus nerūdijančiojo plieno „MatriX“ paviršius yra atsparus aukštai temperatūrai, todėl užtikrina patikimą veikimą ir ilgą naudojimo laiką.

  Dar viena techninė naujovė – visiškai automatinis degimo valdiklis „Lambda Pro“. Jis automatiškai prisitaiko prie visų rūšių dujų ir užtikrina nuolat švarų ir efektyvų degimą.

   

   

   

   

   

   

  Nerūdijančiojo plieno „Inox-Radial“: efektyvus ir patvarus

  Nerūdijantysis plienas yra labai svarbus. „Vitodens 050-W“ pagrindas – korozijai atsparus nerūdijančiojo plieno „Inox-Radial“ šilumokaitis. Jis naudojamą energiją labai efektyviai paverčia šiluma. Be to, itin patvarus aukštos kokybės nerūdijantysis plienas užtikrina patikimumą.

   

  Paprastas valdymas naudojant papildomą nuotolinio valdymo pultą

  Šildymo vandens ir geriamojo vandens temperatūrą galima greitai nustatyti patogiais mygtukais. Darbinės būsenos ir temperatūros rodomos skaitmeniniame ekrane. 

   

  Energijos taupymas, patogumas ir saugumas su „ViCare“

  Sieniniai dujiniai kondensaciniai katilai „Vitodens 050-W“ su naująja elektronine platforma, priklausomai nuo versijos, turi integruotą „WiFi“ sąsają. Jei reikia, ji tiesiogiai prijungia šildymo sistemą prie interneto. Šildymo sistemą valdyti labai paprasta ir intuityvu naudojant „ViCare“ programėlę. Ji nustato skaitmeninių paslaugų kursą ir palaiko tiesioginį ryšį su vietine specializuota šildymo sistemų įmone. Programėlė „ViCare“ teikia informaciją apie esamą energetikos sistemos veikimo būseną, o šildymo ir karšto vandens ruošimo laiko programos padeda taupyti energijos išlaidas. Ji suderinama su beveik visais „iOS“ ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais.