Prekių katalogas

Apie mus

 • Katilų turgus - tai specializuota internetinė parduotuvė prekiaujanti šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo (ŠVOK) įrangą. Savo veiklą pradėjome dar 2010 metais, vieni iš pirmųjų siūlydami Lietuvos pirkėjams šildymo katilus įsigyti internetu. Šiuo metu Katilų turgus siūlo prekes ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. 
   

  Mūsų asortimente:

  • Šildymo įranga (šilumos siurblai, dujiniai katilai, granuliniai katilai bei kieto kuro katilai, vandens šildytuvai, radiatoriai bei konvektoriai, cirkuliaciniai siurbliai ir kita šildymo įranga)

  • Vėdinimas (plokšteliniai ir rotaciniai rekuperatoriai, drėkintuvai, plastikinių bei plieninių ortakių sistemos)

  • Oro Kondicionavimas (oro kondicionieriai, multi split sistemos, šilumos siurbliai oras-oras bei jų montavimui reikalinga įranga)


  Prekiaujame bei atstovaujame garsius pasaulio gamintojus: Bosch, Buderus, Viessmann, Panasonic, Vaillant, Gree, Danfoss, Grundfos, Wilo ir kitus, turinčius ilgametę gamybos patirtį, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją geriausiomis kainomis.
   

  Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį 100 % duomenų saugumą apsiperkant, tokiu būdu apsaugant duomenis nuo perėmimo ar sukčiavimo.
   

  Mes džiaugiamės ir didžiuojamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų aptarnavimą: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo ar pinigų grąžinimo. Mūsų pagrindinis tikslas – pirkimo procesu ir užsakytomis prekėmis patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės sugrįžti vėl arba rekomenduoti mus kitiems.
   

  Katilų turgus - mėgaukis šiluma!

   

  Mus galite sekti: