Prekių katalogas

Protherm GeniaAir Mono - didelis efektyvumas ir ekologiškumas, idealiai tinkantys tiek naujiems pastatams, tiek modernizavimo projektams. Viskas dėl natūralaus šaltnešio.

 • Pažangiausias šilumos siurblys tada, kai jo reikia.

  Tvariosios technologijos mūsų ateityje atliks svarbų vaidmenį. Nors Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos tikslai buvo ambicingi, jie privertė tiek nacionalinę, tiek vietos valdžias ir daugybę žmonių bei organizacijų susimąstyti, kaip jie galėtų prisidėti prie kitokio energijos vartojimo. Energiją naudojantys gaminiai turės tapti ekologiškesni, neprarasdami našumo pranašumų.

  GeniaAir Mono šilumos siurblio oras-vanduo sistema yra būtent tokia. Tai vienas iš pirmųjų šilumos siurblių, naudojančių natūralų šaltnešį R290, todėl jis šildo, vėsina ir ruošia karštą vandenį bei pasiekia aukštą našumą. Pasiekiama aukšto srauto temperatūra, todėl ši sistema puikiai tinka ne tik naujiems pastatams, bet ir modernizavimo projektams.

  Taigi, GeniaAir Mono yra pažangiausias šilumos siurblys, kurį galite įsirengti šiandien. Tiesiogine prasme. Nes montavimas trunka tik vieną darbo dieną.

   

  Tinkamas pasirinkimas daugumai klientų su daugiau galimybių.

  GeniaAir Mono galima įrengti tik per vieną darbo dieną, todėl jis idealiai tinka daugumai naujų projektų arba kaip senesnės nuosavybės modernizacijos pakaitinė sistema. 

  Atnaujinant esamą būstą.

  GeniaAir Mono veikimo principas panašus į iškastinio kuro sistemą. Jis suderinamas su radiatoriais, kadangi atlaiko srauto temperatūrą iki 75 °C ir užtikrina 65 °C šildymo temperatūrą, net kai lauke -10 °C. Taigi, kad ir koks būtų klimatas, GeniaAir Mono puikiai tinka bet kurios šeimos namams.

  Efektyvus ir ekologiškas.

  GeniaAir Mono itin taupo energiją, nes jo COP (A7/W35) siekia iki 5,4. Tai pats svarbiausias kriterijus Jūsų klientams. Sistema leidžia sutaupyti daugiau nei 10 % energijos*, palyginus su panašiais oras-vanduo šilumos siurbliais. GeniaAir Mono taip pat gali būti derinama su fotovoltine ar saulės baterijomis, kad sistema būtų dar pajėgesnė ir tvaresnė.

  Didelis našumas, nereikalaujantis didelės erdvės.

  GeniaAir Mono turi nedidelį išorinį ventiliatorių, kurį prireikus galima derinti su hidraulikos bokštu arba prie sienos pritvirtinta hidraulikos stotimi. Dėl aukštos srauto temperatūros nereikia papildomo šildymo apsisaugoti nuo legionelių. 190 litrų talpyklos talpa, esant iki 70 ˚C temperatūros režime, yra daugiau nei pakankama penkių asmenų šeimai, tinkama net ir lietaus dušui. GeniaSet Mono įrenginio vidus yra maždaug šaldiklio dydžio, todėl jis lengvai telpa mažoje erdvėje.

  Lanksti talpyklos talpa.

  Jei vandens poreikis yra išskirtinai didelis, GeniaAir Mono galima papildyti sienine hidraulikos stotimi HE 9-6 WB bei papildomomis karšto vandens talpyklomis. Bet kuriuo atveju, GeniaAir Mono aukšta srauto temperatūra reiškia didesnę nei vidutinė normalios talpyklos galią.

  Integruotas aktyvusis vėsinimas.

  Aktyvusis vėsinimas yra integruotas kaip standartinė funkcija, kuri gali būti įjungta, kai sistema atitinkamai sukonfigūruota.

   

  Technologija tinkanti rytojui.

   

  <== GeniaAir Mono

  1. Hermetiškas vėsinimo ciklas – nereikalingas šaltnešio kvalifikacijos pažymėjimas

  2. Toks pat korpuso dizainas bei matmenys, kaip ir GeniaAir Split modelių

  3. Padengtas kompresorius mažesniam triukšmui iki 28 dB(A), esant trijų metrų atstumui nakties režimu

  4. Dėl orams atsparios medžiagos tinkamas ir pakrančių regionams

  5. Integruota kondensato surinkimo vonelė su pašildymu

   

  GeniaSet Mono ==>

  1. 190 litrų talpyklos talpa gali būti padidinama iki 380 litrų, esant 40°c temperatūrai

  2. Visi hidraulikos komponentai jau integruoti, pvz., 18 litrų išsiplėtimo indas, kurio pakanka 160 m gyvenamajai erdvei

  3. Paruošta integruoti kitus komponentus, pvz., ekonomiškus rezervuarus, išsiplėtimo indus, buferines kaupimo talpyklas

  4. Modulinis elektrinis papildomas šildytuvas 6 kW (3,5/5/7 kW) / 9 kW (10/12 kW)

  5. 3 krypčių srauto reguliatoriaus vožtuvas

  R290 – štai kodėl GeniaAir Mono toks ekologiškas.

  R290 yra natūralus šaltnešis, su labai maža 3 globalinio šiltėjimo potencialo (GWP) verte. Tai turi daug privalumų:

  • Veiksmingas ateityje, kadangi nepažeidžia F dujų reglamento

  • Aukštesnė srauto temperatūra iki 75 °C

  • Didesnė karšto vandens nauda ir apsauga nuo legionelių be papildomo elektrinio šildymo, dėl lauko darbinės temperatūros nuo -25 °C iki +46 °C

  Natūralūs šaltnešiai jau naudojami daugelyje mūsų kasdienio gyvenimo sričių, pvz., šaldytuvuose. Saunier Duval yra vienas iš pirmųjų gamintojų, naudojančių R290 šilumos siurbliuose.

   

  Viskas per vieną dieną.

  Tiek GeniaAir Mono išorinį modulį, tiek GeniaSet Mono vidinį modulį galima įrengti paprastai ir greitai. Dėl tinkamai apgalvoto dizaino, dviejų asmenų komanda gali įrengti išorinį modulį bei hidraulikos bokštą per itin trumpą laiką. Po to vienas asmuo gali įrengti ir paruošti visą sistemą. Nereikalingas kvalifikacijos pažymėjimas. Taigi, visas įrengimas yra tikrai efektyvus, be ypatingų rūpesčių ir darbo sąnaudų.

  Įrengimo vietos pasirinkimas

  GeniaAir Mono gali būti įrengtas ant žemės, sienos arba ant stogo. Kiekvienu atveju, turime daugybę priedų, padėsiančių jį įrengti.

  Itin žemas triukšmo lygis

  GeniaAir Mono skleidžia vos 28 dB(A) garsą nakties režime 3 m atstumu. Tai reiškia, kad jis visiškai atitinka triukšmo lygio normas ir gali būti įrengtas net ir tankiai apstatytose gyvenamosiose vietovėse.

   

  Šilumos siurblys mums visiems.

  GeniaAir Mono skirtas ne tik naujiems pastatams. Jis taip pat sukurtas pakeisti esamas sistemas, veikiančias su įprastais radiatoriais ir santechnika. Dėl didelio efektyvumo bei aukštos srauto temperatūros šis oras-vanduo šilumos siurblys tinkamas daugumai klientų.

  GeniaAir Mono ir GeniaSet Mono - sukurta vienos šeimos namams 

  • Kompaktiškas dizainas – GeniaSet Mono reikia tik 1,5m2 vietos įrengimui

  • 190 litrų talpyklos talpa paruošia iki 380 litrų karšto vandens penkiems asmenims

  • Visi hidraulikos komponentai yra integruoti į GeniaSet Mono

  • Kiti priedai gali būti integruojami į hidraulikos bokštą

  GeniaAir Mono ir hidraulikos stotis - besikeičiantiems Jūsų poreikiam

  • Lengvai derinama su karšto vandens kaupimo talpyklomis (200–500 litrų) individualiems poreikiams

  • Suderinama su fotovoltinėmis bei saulės energijos sistemomis

  • Tolimesnis naudojimas kartu su esamomis karšto vandens kaupimo talpyklomis

  • Galima naudoti iki trijų šilumos siurblių