Prekių katalogas

„Bosch“ klimato sprendimai. Kaip užtikrinti sveiką namų klimatą?

 • Kaip užtikrinti sveiką namų klimatą?
  Tai paprasta!

  Jei norite, kad Jūsų butas ar namas išliktų maloniai jaukus, „Bosch“ klimato įrenginiai – puikus pasirinkimas. Su jais Jūs be didelių pastangų užtikrinsite malonią ir sveiką gyvenimo aplinką sau ir savo artimiesiems.

  Išbandykite technologiją visam gyvenimui. Vienu mygtuko paspaudimu Jūsų namai taps gerovės oaze.

  Visada tinkama temperatūra
  „Bosch“ klimato įrenginiai šildo Jūsų namus žiemą ir vėsina vasarą. Mėgaukitės jaukia aplinka savo namuose ištisus metus – su paprastu oro kondicionieriumi arba tikru šilumos siurbliu oras–oras.

  Tiesiog jauskitės gerai
  Mūsų gera savijauta priklauso nuo oro. „Plasmacluster“ technologija ir oro filtrai nuolatos gerina patalpų oro kokybę. Jie filtruoja iš oro kenksmingas medžiagas, dūmus ir kvapus, kartu jį valo. Filtrus lengva išimti ir išvalyti.

  Paprasta naudoti
  „Bosch“ klimato įrenginį lengva ir paprasta nustatyti ir juo naudotis nuotolinio valdymo pultu arba nemokama programėle.

  Tiesiog geras dizainas
  Išskirtinio ir kokybiško dizaino „Bosch“ klimato įrenginiai tinka visose gyvenamosiose patalpose – ir butuose, ir individualiuose namuose.

  Tiesiog taupykite energiją ir tausokite aplinką
  Naujoviška inverterio technologija automatiškai pritaiko išėjimo galią prie oro sąlygų. Tai reiškia, kad klimato įrenginys visada dirba su minimaliomis energijos sąnaudomis - taigi energija neprarandama. Visuose „Bosch“ klimato įrenginiuose naudojamas aplinkai nekenksmingas šaltnešis R32.

   

  „Climate 3000i“ įrenginiai pasižymi išskirtiniu „Bosch“ dizainu ir kokybišku veikimu.

  Geriausias kainos ir kokybės santykis
  „Climate 3000i“ – tai kokybiškas ir saugus oro kondicionierius, turintis šildymo funkciją. Karštą vasarą jis efektyviai aušina. Ir atvirkščiai – drėgną rudenį, kai dar neįjungtas centrinis šildymas, įrenginys užtikrina jaukų patalpų klimatą.

  Tiesiog patogu
  Visas funkcijų spektras leidžia lengvai pritaikyti patalpų klimatą pagal kiekvieno šeimos nario poreikius.
  Norėdami greitai ir lengvai pasirinkti norimą nuostatą, naudokite infraraudonųjų spindulių valdymo skydelį arba „Bosch HomeCom Easy“ programėlę (reikalingas tinklų sietuvas, priedas).

  Visada švarus ir sveikas oras
  Veiksminga „i-Clean“ funkcija pašalina kenksmingas bakterijas, įkaitindama garintuvą iki 56 °C, o didelio tankio oro filtras sulaiko kenksmingas daleles. Taip į patalpas patenka tik švarus oras.

  Tiesiog taupykite energiją
  Veikdamas EKO režimu prietaisas suvartoja mažiau energijos nei įprastai. Be to, „Gear“ energijos taupymo funkcija leidžia pasirinkti vieną iš trijų veikimo našumo galimybių.

   

  Ideali temperatūra ištisus metus - oro kondicionierius Climate 4000i

  Didelis efektyvumas: A++ vėsinimui ir A++ šildymui
  A++ energijos vartojimo efektyvumo klasė tiek šildymui, tiek vėsinimui, efektyvi ir patikima bet kuriuo metų laiku. Jis vėsina vasarą arba puikiai papildys esamą šildymo sistemą žiemą. Visada užtikrinkite švarų orą, nepaisant oro sąlygų.

  Paruošta naudoti, kai karšta, ir lygiai taip pat paruošta, kai šalta
  Climate 4000i leidžia patogiai šildyti arba vėsinti namus iki reikiamos temperatūros 365 dienas per metus. Tai paprastas, patogus sprendimas namams, butams ar kotedžams.

  Stabili kambario temperatūra
  Dėl pažangios inverterio ir galios valdymo technologijos kambario temperatūros skirtumai yra ne didesni kaip +/- 0,5 laipsnio, palyginti su nustatyta temperatūra.

  Patikimas šildymas ir vėsinimas ištisus metus
  Nesvarbu, ar lauke karšta, ar šalta, Climate 4000i užtikrina A++ efektyvumą tiek šildymui, tiek vėsinimui. Efektyvus kompresorius ir karterio šildymo sistema, užtikrinančia patikimą ir stabilų šildymo veikimą net esant labai žemai lauko temperatūrai.

  Prieinamas, kad ir kur būtumėte
  Naudodami paprastą „Wi-Fi“ ryšį ir „HomeCom Easy“ programą galite iš anksto pašildyti arba vėsinti namus iš bet kurios vietos. Jis tiesiog prijungiamas prie Bosch HomeCom Easy programėlės per belaidžio ryšio modulį (parduodamas atskirai).

   

  „Cimate 6000i“ jums užtikrins didžiausią energijos vartojimo efektyvumą ir oro kokybę

  Aukštas efektyvumas: A+++ aušinimui ir A+++ šildymui
  Efektyvus prietaisas užtikrina aukštą naudingumo koeficientą aušinimo ir šildymo metu. Tai padidins jūsų komfortą ir kartu sumažins energijos suvartojimą.

  Įmontuota drėgmės kontrolė
  Naudodami drėgmės reguliavimo funkciją galėsite ne tik mėgautis tinkama temperatūra, bet ir reguliuoti drėgmę kambaryje. Sumažinkite drėgmės perteklių kambaryje tiesiog įjungdami infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą.

  Galimas programėlės valdymas
  Nesate namuose, bet norite, kad grįžus būtų tinkama temperatūra? Norėdami įjungti oro kondicionierių iš bet kurios vietos, tiesiog naudokite „HomeCom Easy“ programėlę išmaniajame telefone. Grįžus namo temperatūra bus maloni.

  Buvimo jutiklis padeda taupyti energiją
  „Climate 6000i“ įrengtas buvimo jutiklis padeda taupyti energiją. Jis atpažįsta, kad kambaryje yra žmogus, ir atitinkamai reguliuoja oro kondicionieriaus galią. Taip užtikrinamas geriausias energijos panaudojimas. Šią funkciją galite įjungti naudodami infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą.

  Įmontuotas filtras ir jonizatoriaus technologija
  „Climate 6000i“ turi pažangią įmontuotą filtravimo technologiją, kuri nuolat užtikrina švarų ir gaivų orą. Keli skirtingi filtrų sluoksniai pašalina iš oro pelėsius,
  bakterijas ir virusus. Be to, vidaus įrenginio jonai pritraukia ore esančias perteklines daleles ir neutralizuoja visus kvapus.

   

  „Climate Class 6100i“ - patikimas šilumos siurblys tobulam patalpų klimatui

  Tobulas patalpų klimatas visus metus
  „Climate Class 6100i“ patikimai šildo žiemą, kai lauko temperatūra nukrenta iki –20 °C, ir vėsina vasarą, kai patalpose tampa per šilta.

  Visada švarus ir sveikas oras
  Naudojant „Plasmacluster“ funkciją, patalpoje išplatinami teigiami ir neigiami jonai, kurie suriša teršalus, naikina virusus ir bakterijas, neutralizuoja nemalonius kvapus.

  Tiesiog patogus
  Koando efektas užtikrina malonų patalpų klimatą be skersvėjų. Vasarą vėsus oras plūsta palei lubas, o paskui lėtai „nukrenta“ ir atvėsina visą patalpą. Žiemą šiltas oras plūsta palei grindis, o paskui, pagal gamtos dėsnius, lėtai kyla aukštyn. Taip grindys įšyla ir jomis malonu vaikščioti.

  Malonus klimatas reikiamoje vietoje
  „Spot air“ režimu patalpą galima padalinti net į šešias zonas ir konkrečiai zonai pasirinkti šildymą arba vėsinimą. Be to, „Multi-Space“ režimu kelios patalpos vienu metu vėsinamos arba šildomos iki nustatytos temperatūros.

  10 °C šildymo režimas
  Nuo užšalimo apsaugantis režimas leidžia sumažinti patalpų temperatūrą iki 10 °C, kai namuose niekas negyvena. Taip Jūs sutaupysite pinigų ir nerizikuosite dėl šalčio žalos – optimalus sprendimas vasarnamiams.

   

  Aukščiausias patogumo lygis dabar pritaikytas Jūsų interjerui - „Climate Class 8100i“

  Paprasčiausiai geriausias
  „Climate Class 8100i“ įtikina aukštesniu A+++ efektyvumu tiek vėsinimo, tiek šildymo režimuose. Šilumos siurblys patikimai veikia, esant žemai lauko temperatūrai iki -25 °C, ir užtikrina maksimalų taupymą.

  Dizaino revoliucija
  Pirmą kartą vidaus bloką galima pasirinkti baltos, titano, sidabrinės ar raudonos spalvos. Taigi Jūs turite didelį patrauklių spalvų pasirinkimą, todėl galėsite priderinti įrenginį prie savo interjero ir individualaus stiliaus.

  Paprasčiausiai švarus ir sveikas oras
  Išskirtinė „Plasmacluster“ technologija valo orą ir pašalina teršalus, tokius kaip virusai, bakterijos ir alergenai. Su „Spot Air“ režimu Jūs galite pašalinti nepageidaujamą kvapą konkrečioje zonoje, pavyzdžiui, šlapias šuo po pasivaikščiojimo arba drėgni drabužiai konkrečioje zonoje.

  Visada higieniškai švarus
  Veikiant savaiminio išsivalymo režimui, „Plasmacluster“ technologija neleidžia sieniniame bloke susidaryti pelėsiui. Dėl apgalvotos konstrukcijos oro groteles lengva išardyti, kad būtų lengviau išvalyti sieninio bloko vidų.

  Buvimo jutiklis
  Judesio jutiklis aptinka žmonių buvimą patalpoje ir pritaiko klimato įrenginio veikimą, atsižvelgiant į judėjimo patalpoje intensyvumą. Pavyzdžiui, įrenginys persijungia į energijos taupymo režimą, kai kambaryje nė vieno nėra.