Fernox inhibitorius ir antifrizas Alphi-11, 5 litrai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: fernox-57971
  Kaina 4377
  5150 Sutaupykite 773
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Paprastai pristatome per 2-5 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo terminas - iki 2 savaičių)
  Gamintojas
  Fernox
 •  

  Naudojimas
  „Antifreeze Protector Alphi-11“ yra kombinuota priemonė, skirta šildymo sistemos apsaugai nuo užšalimo, vidinės korozijos ir nuovirų susidarymo. Neleidžia vykti įvairių metalų (juodo metalo, vario, vario lydinių, aliuminio) korozijai, apsaugo iš kitų medžiagų pagamintas šildymo sistemos dalis.

  Rekomenduojama kartą metuose patikrinti apsaugos priemonės koncentraciją. Patikrinimą atlikti naudojant Fernox apsaugos priemonių koncentracijos nustatymo rinkinį „Protector Test Kit“ arba refraktometrą.

  Techniniai duomenys
  Sudėtis: monopropilenglikolis. Kvapas: švelnus. Pavidalas: bespalvis skystis. Koncentruoto produkto pH 6.9. 25 % tirpalo pH 6.4 – 7.4. Specifinis sunkis 1.04 (20ºC).

  Naudojimo būdas ir dozavimas
  Norint tinkamai apsaugoti šildymo sistemą nuo korozijos rekomenduojama paruošti mažiausiai 25 % stiprumo tirpalą. Šiuo atveju sistema bus apsaugota nuo užšalimo, kai temperatūra iki -11ºC. 40 % stiprumo tirpalas apsaugo nuo užšalimo, kai temperatūra iki -22ºC. Apsaugos priemonę į sistemą supilti per radiatorių arba kitą papildymui tinkamą vietą. Prieš tai iš sistemos išleisti tiek litrų vandens, kiek planuojama supilti apsaugos priemonės. Įjungti cirkuliacinį siurblį ir leisti sistemai dirbti įprastu režimu keletą valandų, kad apsaugos priemonė tolygiai pasiskirstytų.

  Apsaugos priemone rekomenduojama pildyti tik švarią sistemą, nes joje esantys teršalai gali sugadinti šildymo įrenginius. Nešvarią sistemą pirmiausia reiktų išplauti plovikliu „Cleaner F3“ ir gerai išskalauti, kad pasišalintų purvas ir kiti teršalai.

  Pakuotė, atsargumo priemonės
  Priemonė „Antifreeze Protector Alphi-11“ išpilstyta į 5 litrų tarą. Priemonė yra nepavojinga sveikatai ir nedirginanti, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis (išskyrus Fernox produktus). Tik išoriniam naudojimuiGali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Patekus ant odos arba į akis, nedelsiant labai gerai nuplauti ar išskalauti vandeniu.