Prekių katalogas

Granulių degiklis KIPI 5-16 kW

 • Granulių degiklis KIPI 5-16 kW

  Kodas: KIPI-16kw
  Gamintojas
  Galingumas
  16 kW
  Pristatymas
  Paprastai pristatome per 2-5 d.d.
  Garantija
  24 mėnesiai (yra papildomų sąlygų)
 • Degiklis KIPI skirtas deginti pramoninėms ir agro kilmės granulėms (pvz., rapsų šiaudų ar saulėgrąžų lukštų granulėms). Degiklyje panaudotas novatoriškas automatinio valymo mechanizmas - rotacinės (besisukančios) degimo ir oro padavimo kameros, kurių pagalba degiklis pats išsivalo nuo pelenų ir šlakų. Degikliui nereikalingas joks valymas ar kita priežiūra. Pritaikyti sprendimai užtikrina netrikdomą granulių degiklio darbą bei prailgina degiklio tarnavimo laiką.

  Šildymas granulėmis dar niekada nebuvo toks paprastas: pilnai automatizuotas darbas ir veikimas be papildomo valymo padeda sutaupyti laiko ir užtikrina aukšto lygio komfortą.

  Sistema, kuri naudoja besisukančią - rotacinę degimo ir oro padavimo kamerą, pašalina visas problemas, susijusias su pelenų ir šlakų kaupimusi ir degimo bei oro kameros užsikišimu. Besisukanti degimo kamera sukuria spiralinės liepsnos efektą. Ši spiralinė liepsna išpučia degiklio kameroje susidariusius pelenus ir šlakus, neprarandant degiklio galios bei degimo efektyvumo. Išvengiama kitų rinkoje esančių degiklių problemos - degimo kameros užsikimšimo. Taigi degiklis visada dirba efektyviai.

  Degiklis KIPI gali būti montuojamas prie bet kurio šildymo katilo, kuris turi numatytą pelenų kaupimo sekciją ir pritaikomas tiek namų ūkiuose, tiek ir pramonės įmonėse. Degiklis gali būti naudojamas karšto oro šildytuvuose, centralinio šildymo katiluose bei garo katiluose.

  Techniniai parametrai:

  • Gamintojas - KIPI, Lenkija
  • Galingumas - 5-16 kW
  • Pagrindinis kuras - 6-8mm medžio granulės
  • Tipas - rotorinis
  • Valdymo automatika PLUM Ecomax 920
  • Granulių padavimo transporterio ilgis - 2m.
  • Esant poreikiui, degiklio sumontavimui, galima panauduoti praildinimo flanšą (užsakomas papildomai)
  • Garantija - 2 metai (įsigaliuoja po garantinio degiklio paleidimo-derinimo darbų)

  ---

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.
  Kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu info@katiluturgus.lt arba telefonu +370 678 75575 (I-V 8:00-18.00; VI 9:00-14:00)