Fernox korozijos ir nuovirų inhibitorius Protector F1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: fernox-57761
  Kaina 3527
  4150 Sutaupykite 623
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Fernox
 • Pritaikymas

  Inhibitorius "Protector F1" apsaugo iš įvairių metalų (juodo metalo, vario, vario lydinių, aliuminio) pagamintas šildymo sistemos detales ir prietaisus.

  Veikimo principas:

  • Suriša deguonį, kuris yra pagrindinis korozijos katalizatorius.
  • Palaiko pH 7,4 – 8,2, todėl neyra netūrali metalų apsauginė danga (pvz. aliuminio oksidacinė plėvelė).
  • Sudėtyje esantys junginiai neleidžia susidaryti nuoviroms.
  • Molibdenas sutepa sujungimus, judančias detales.

  Inhibitorius išlieka veiksmingas visą sistemos tarnavimo laiką, tik reikia prižiūrėti jo koncentraciją. Koncentraciją rekomenduojama patikrinti kartą metuose naudojant reagentų rinkinį Fernox Protector Test Kit.

  Anglies dvideginio pėdsakas
  Anglies dvideginio pėdsakas – tai dėl individo ar organizacijos veiklos į atmosferą išmetamų CO2 dujų kiekis. Organizacija The Carbon Trust atliko priemonės „Protector F1“ 500 ml anglies dvideginio pėdsako analizę ir suteikė teisę šią prekę pažymėti specialiu ženklu bei skelbti tokią informaciją:

  „Tipinis namų ūkis, kurio šildymo sistema išplauta plovikliu „Fernox F3“ bei užpildyta priemone apsaugančia nuo korozijos ir nuovirų „Fernox Protector F1“, kasdien (šildymo sezono metu) sutaupo iki 15 proc. dujų. Arba, aiškumo dėlei, per vienerius metus į aplinką išmeta 110 kg mažiau anglies dvideginio“.

  Techniniai duomenys
  Inhibitorius „Protector F1“ yra neorganinių ir organinių korozijos ir nuovirų inhibitorių ir biocido mišinys. Pavidalas: permatomas skystis. Kvapas: silpnas. Spalva: švelniai gelsva. Koncentruoto produkto pH 8.0. Tirpalo pH 7.4 - 8.2. Specifinis sunkis 1.1 (20ºC).

  Naudojimo būdas ir dozavimas
  Rekomenduojama naudoti 0,5 % tirpalą. 500 ml apsaugos priemonės „Protector F1“ koncentrato užtenka 100 litrų šildymo sistemos vandens. Apsaugos priemonė supilama per radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį.

  Inhibitoriumi pildoma tik švari šildymo sistema. Jei ruošiatės įterpti inhibitorių į eksploatuojamą sistemą, pirmiausia įvertinkite jos švarumą. Jei sistemos vandenyje yra purvo, geležies oksidų nuosėdų, rekomenduojama ją gerai išskalauti švariu vandeniu arba praplauti vienu iš Fernox cheminių ploviklių ir tik po to įterpti apsaugančią priemonę „Protector F1“.

  Atsargumo priemonės
  Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų, nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis. Tik išoriniam naudojimui. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Patekus ant odos arba į akis, nedelsiant labai gerai nuplauti ar išskalauti vandeniu.

 • Alternatyvios prekės

  Salus inhibitorius LX1
  Kodas: salus-LX1

   Skystis vamzdynams apsaugoti nuo korozijos ir kalkių

  Kaina 2380
  2800 Sutaupykite 420