Fernox korozijos ir nuovirų inhibitorius Protector F1 Express

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: fernox-58773
  Kaina 3765
  4430 Sutaupykite 665
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Fernox
 • Naudojimas

  Korozijos ir nuovirų inhibitorius „Protector F1“ užtikrina ilgalaikę šildymo sistemų apsaugą nuo:

  • elektrocheminės korozijos, vykstančios tarp skirtingą elektrocheminį potencialą turinčių metalų;
  • nuovirų susidarymo (sudėtyje esantys heterocikliniai junginiai ir kiti spec. komponentai neleidžia formuotis kalcio ir magnio hidrokarbonatams bei stabdo kristalizacijos procesą, todėl nesusidaro nuoviros);
  • vandenilio dujų kaupimosi (nebereikia nuorinti radiatorių);
  • apsaugo cirkuliacinius siurblius nuo užsikimšimo;
  • apsaugo nuo teršalų kaupimosi radiatoriuose ir grindinio šildymo sistemose.

  Priemonė apsaugo iš įvairių metalų (juodo metalo, vario, vario lydinių, aliuminio) pagamintas šildymo sistemos dalis. Tinka visų rūšių katilams, radiatoriams ir vamzdynams.

  Rekomenduojama kartą metuose patikrinti į sistemą supilto inhibitoriaus „Protector F1“ koncentraciją ir, jai sumažėjus, papildyti iki rekomenduojamos normos. Patikrinimas atliekamas naudojant specialių reagentų rinkinį Fernox Protector Test Kit.

  Techniniai duomenys
  Pavidalas: rusvas skystis. Kvapas: silpnas. Koncentruoto produkto pH 8.1. Tirpalo pH 7.0 – 8.0. Specifinis sunkis 1.18 g/cm³ (20°C).

  Naudojimo būdas ir dozavimas
  265 ml flakono užtenka 100 litrų šildymo sistemos vandens. Inhibitorius įterpiamas per radiatoriaus nuorinimo vietą arba kitą užpildymui tinkama vietą. Viskas užtrunka mažiau nei 2 minutes.

  Inhibitoriumi pildoma tik švari šildymo sistema, todėl jau eksploatuojamą šildymo sistemą pirmiausia reikia išplauti vienu iš Fernox ploviklių ir gerai išskalauti, kad pasišalintų purvo, geležies oksidų ir kitokios nuosėdos.

  Pakuotė, atsargumo priemonės
  Priemonė „Protector F1 Express“ yra aerozlis, talpa 265 ml. Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų, nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis. Tik išoriniam naudojimui. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Patekus ant odos arba į akis, nedelsiant labai gerai nuplauti ar išskalauti vandeniu.

 • Alternatyvios prekės

  Salus inhibitorius LX1
  Kodas: salus-LX1

   Skystis vamzdynams apsaugoti nuo korozijos ir kalkių

  Kaina 2380
  2800 Sutaupykite 420