Fernox protėkių hermetikas Leak Sealer F4 Express

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: fernox-58776
  Kaina 3596
  4230 Sutaupykite 634
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Fernox
 • Produkto aprašymas
  „Leak Sealer F4 Express“ yra naudojamas hermetizuoti nedidelius vidinius šildymo sistemos protėkius, atiradusius dėl nesandarių sujungimų. Protėkių hermetikas geriausiai veikia šiltame vandenyje ir, tolygiai pasiskirstęs sistemoje, užsandarina įtrūkimus per 1 – 24 val. Protėkių hermetiko sandarinimo galia buvo tikslingai apribota siekiant išvengti siurblių ir saugos įtaisų užkimšimo.
  Siekiant hermetizuotą šildymo sistemą ilgam apsaugoti nuo korozijos ir nuovirų, ją rekomenduojama užpildyti inhibitoriumi „Protector F1 Express“.

  Techninininė charakteristika
  Sudėtis: polimero emulsija. Spalva: balta. Kvapas: labai silpnas. Pavidalas: klampus skystis. pH 5.0 – 7.0. Specifinis sunkis 1.0 (20°C).

  Dozavimas ir naudojimo būdas
  265 ml flakono užtenka 100 litrų tūrio šildymo sistemai.
  Hermetiką supilkite per radiatorių (viršutiniame aukšte).
  Įjunkite šildymo sistemą. Įsitikinkite, kad veikia šildymo sistemos cirkuliaciniai siurbliai.
  Hermetikas efektyviausiai veikia šiltoje sistemoje, todėl, esant galimybei, bent minimaliai pašildykite sistemoje cirkuliuojantį vandenį.

  Pakuotė, atsargumo priemonės
  265 ml aerozolis ir įterpimo antgalis. Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet, kaip ir visas chemines priemones, saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su kitais chemikalais (išskyrus Fernox produktus). Patekus ant odos arba į akis, nedelsiant abai gerai nuplauti ar išskalauti vandeniu. Slėginis indas: saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nelaikyti arti uždegimo šaltinių. Dirbant nerūkyti. Prieš išmetant pilnai išpurkšti.